ForumAlem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
forum kurmak | ©phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Son tartışmalar
ForumAlem

ForumAlem

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cep smslerı

YazarMesaj
ToPrAk
Admin
Admin
ToPrAk

cep smslerı Empty
MesajKonu: cep smslerı   cep smslerı Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 6:50 pm

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Kis bahari özler bende seni,Toprak suya hasret bende sana, Acimasiz bir dünya herseyi yalan,Sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Simdi sensizligin uçurumlarindayim. Girdaplarindayim yalnizligimin. Yoklugun kaygi... özlemlerindeyim. Yüregimin seninle oldugu heryerdeyim.

Askina Tutulup Göz Yasi Döken Sensizligin Acisini Yillarca çeken Her an Askindan Boynunu Büken O benim Gönlümdür Iste Gönlüm

Yüregim umulmayan yaralarla bas edemezken bir tatli ask gülüsü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düslerde isen gel çünki gülüsünü " ÇOK ÖZLEDIM "

Biri var uzaklarda haykiriyor, Biri var uzaklarda seni özlüyor, Biri var uzaklarda seni sensiz yasamaktan korkuyor, Biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor...

Eger canin sikiliyorsa gece her zamankinden karanlik gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahi düsün inan sabahi bekleyen tek sen olmayacaksin.

Sen Güllere Özenme Güller Sana Özensin. üzme Tatli Canini Sen Güllerden Güzelsin. sevgi Kadar özgür,özgürlük Kadar Vazgeçilmezsin. sen Varya Sen Herzaman Bitanemsin

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasiz bir hançer gibi sanmaki korkarim ben ölümden.. aci ayriliktan korkarim sensizlik ne demektir bilemezsinki ayriliktan aci ölümden gerçek... Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Bana aski sorsan tarifi yok derim desenki beni ne kadar sevdigini söylesen gökteki yildizlar, günesin yaydigi isik isinlari derim ama gün gelir bunlar bitecek ama sana olan askim bitmeyecek çünkü sana olan askim sonsuzunda ötesinde..

Ellerini tutmaktan degil, birgün birakmaktan korkarim aci çekmekten aglamaktan degil seni incitmekten korkarim sen benim tek sevdigimsin. ben sensizlikten korkarim seni seviyorum.

Bir küçük oda aklimda sen Karanlik, soguk isinirdim belki gelsen gözüm kapali aklimda hep sen belki beni severdin bu halimi görsen Seni düsünmekten uyuyamiyorum Rüyamda görmek için Allah'a yalvariyorum askimi buz gibi duvarlara sevgimi karanliga anlatiyorum

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat... Seni çok özledim.

Gece karanliga gömülürken. Senide beraberinde götürdü, karanlik dünyama isik olmani beklerken, bir yildiz misali avuçlarimdan kayip gittin.. Seni Özleyecegim

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye...

Tanrim bir benzerini tipatip yaratsada, Seni yine tanirim bana bakisin yeter, Bitse ömür bu benden bir kabire yatsada Sesini ruhum tanir, Beni anisin yeter...

Gökyüzü yildizlarla doluydu, ben hep seni düsünürken. Hüzün yildizlari koydum adlarini, seni hatirlatiyor diye. Ayni onlar gibi sende benden çok uzaklardaydin. göz kirpardin uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kirik kalbim, yasli gözlerimle...

Seni yüregimden atabilsem atamiyorum, Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum Sensizlik acisini çekemiyorum, Dönersen diye kostum camlara Ama yoksun yine yok...

Yorgunum özlemekten hayalini aglarim gözlerimde yaslar seli bir seni unutmadim yillardir birde ben aglarken gittigini dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem Elveda ! Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Aksamin matem rengine büründügü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya basladiginda içimde sessiz bir çiglik... Özlemeyi özledim. Özlemeye deger ne kaldiysa...

Yalnizlik gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yagmur sokaklarin, Tebessüm dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklasmak düsündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdigim halde söyleyememek hep birseyler gizlemek sana sahip olacagim yerde seni kaybetmek...

Yanlizlik ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sicak çöllerde olmaktir, yanlizlik bu sehirde seni arayipta bulamamaktir...

Yapraklar sararip düserken yere, o güzel gözlerini çevir göklere, hergün istemem, yilda bir kere,adimi anmayi sakin unutma.

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsümeyesin diye !

Telefondaki sessiz nefesine, sicacik gülümsemene, karsimda otururken beni süzmelerine hasret kaldim. Inanki tatlim varligina, arkadasligina, dostluguna muhtacim. Seni Inanilmaz Özledim.

Unutamam ki, beni hiç tanimamissin, severken unutmak olmaz anlamamissin, bunca yil yalanmis aski bulamamissin, yani basimdaydin oysa çok uzakmissin.

Usandim yesermemis umutsuz bahçeyi beklemekten, usandim, tarla kusunun sesinden usandim bu yürekten kendimden usandim durup durup seni özlemekten

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...

Hayat yasandigi kadar vardir gerisi ya hafizalardaki hatira,ya hayallerdeki ümittir.hüsrani ise tek yerde kabul ediyorum yasamak varken yasanmamis olmakta....

Her sey sagir içimde ne siir ne musiki dünyadan bezmisligim dünyalar kadar eski öylesine dagilmis öyle yikilmisim ki bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum...

Hasretin öldürdü beni ! Simdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüsten daha sicak simdi yagmur damlasi, Gelip konar dudaklarima sessiz. Söylemismiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Zaten tabiati bile ayrilik üzerine kurmamismi yaradan yaprak düser dalindan damla ayrilir bulutlardan seviyorum derken bile ayrilir sözler dudaklardan..

Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim.

Yalnizdim birtanem yine dün gece ismin vardi dudagimda tek hece gözlerim yollarda kulagim seste her gece beklerim gelirsin diye.

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Yillari birgüne nasil sigdirdin hasretin acisini nasil dindirdin banada söyle bende bileyim. sana yalvarmistim sana aglamistim senden baska kimsem yok demistim sen simdi uzakta ben hasret içindeyim sen yoksun yanimda hasret içindeyim...dön artik nerelerdesin bitanem canim askim sensiz yasayamiyorum...

Bu gece yagmurla birlikte gözyaslarim yagiyor ve ismini yaziyor sensizligin acisi ile kivranan kaldirimlara. Süzülen her damlada sen vardin ve yine sen vardin gecenin en karanlik aninda. O doya doya bakamadigim gözlerin gözlerimin içine bir kez daha degseydi ve tebessümünden bir gül açsaydi yanaklarinda yetmez miydi. Bir bakisin bir ömre degmezmiydi sevdigim

Oradasin biliyorum ama ulasamiyorum... Var oldugunu biliyorum ama dokunamiyorum... Konusuyorsun biliyorum ama duyamiyorum...Uzaktaki sevdigim seni çok özlüyorum !

Gözlerimde gezdirdigin gözlerine senin sevginin verdigi güvene kelimelerimi çalan dudaklarina kisacasi sana özlemim var... Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor. Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüregimde alevlenirken seni ariyor bu yürek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

cep smslerı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-