ForumAlem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
forum kurmak | ©phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Son tartışmalar
ForumAlem

ForumAlem

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CorelDRAW 12 + Serial [ Grafik Olayına Son Noktayı koydum

YazarMesaj
ToPrAk
Admin
Admin
ToPrAk

CorelDRAW 12 + Serial [ Grafik Olayına Son Noktayı koydum Empty
MesajKonu: CorelDRAW 12 + Serial [ Grafik Olayına Son Noktayı koydum   CorelDRAW 12 + Serial [ Grafik Olayına Son Noktayı koydum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 12:53 am

CorelDRAW 12 Bence Piyasadaki En Güzel Grafik ve Photo Edit Programı 7.0 Sürümünden Beri Kullanıyorum. Piyasadaki Aklınıza Gele bilecek Bütün Grafik Programlarının Özelliklerini İçinde Toplamış, Süper Bir Program. İndirin ve Kullanın

[ Design suite for illustration, page-layout vector drawing, and more; includes CorelDraw Graphics 12, Corel Photo-Paint 12, and Corel R.A.V.E. 3 Over 10,000 professional clipart images; 1,000 TrueType and Type 1 fonts; and 1,000 photos and objects are included. Highly compatible with Microsoft Office, Corel ordperfect and most other industry standard applications. Interactive training CD gets you up to speed quickly and easily. Helps small businesses produce agency-quality work in-house ]
[ buralar İngilizce oluyo Tercümesiyle uraşamam kusura bakmayın zaten annaşılıyo ne demek istediği ]

İÇİNDEKİLER

CorelDRAW 12
Corel PHOTO-PAINT 12
Corel R.A.V.E. 3
CorelTRACE 12
Corel CAPTURE 12
Bitstream Font Navigator 5.0
Kodak Digital Science color management system
Microsoft Visual Basic for Applications 6.3
QuickTime 6.0 Player
10,000 professional clipart images
1,000 TrueType and Type 1 fonts